Prosím o radu

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu ohledně mé situace. 4 roky jsem brala antidepresivum Remood a nyní jsem ho postupně pod dohledem lékaře vysadila. Je to už několikátý den, kdy neberu vůbec nic a je mi divně. Zvláštní tlak v hlavě, točení hlavy, celková nevolnost, jako kdybych měla horečku, pocit na zvracení ... Antidepresiva jsem se rozhodla přestat brát, protože bych chtěla časem otěhotnět a nechci se tudíž již dál "cpát chemií". Když jsem byla na další konzultaci s mojí psychiatričkou, doporučila mi a předepsala jiný přípravek, Citalec, s tím, že ho mám brát, dokud to bude potřeba, i v době těhotenství. Připadá mi, že paní doktroka zkrátka o mém životě bez AD nechce ani slyšet. Přitom jsem netrpěla nijak závratnými depresemi. Měla jsem spíše úzkostné stavy. Ale problém, ve kterém to celé vězelo, jsem již vyřešila. Můžete mi prosím poradit, jak mám postupovat? Opravdu se mi nechce začít brát další léčiva. Chci žít bez nich. Je to rozumné? Nebo kdybych alespoň věděla, jak dlouho budou trvat tyto mé stavy nepříjemné, kdy už si tělo zvykne, že nemá přísun AD? Nevím, na koho se mám obrátit. Chci a musím zase normálně fungovat.

Akceptovaná odpověď

čtvrtek, září 10 2015, 01:11 PM - #trvalý odkaz