Dejte s námi informacím smysl

Daruj správně

Můžete nás podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru
DMS IP na telefonní číslo 87 777.

Cena DMS je 30 Kč,
o.s. InternetPoradna.cz obdrží 28,50 Kč.


Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru
DMS ROK IP na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS provozuje Fórum dárců.

 

Veškeré služby poskytujeme ZDARMA


Vážený uživateli. Dovolujeme si vás upozornit, že se nacházíte na testovací verzi našeho portálu. Pro využití on-line chatu E-linky důvěry prosím přejděte na náš současný portál na adrese: www.elinka.iporadna.cz.
Děkujeme za pochopení, Tým iPoradna

Dobrý den, ocitli jste se na stránkách E-linky důvěry, která funguje podobně jako linka důvěry, s rozdílem, že netelefonujete, ale chatujete.

Pokud jste tady poprvé, vyplňte přezdívku a heslo do levého okna. Pod tímto heslem a přezdívkou se při opakované návštěvě dostanete k záznamu Vašeho rozhovoru s konzultantem. K němu budete mít přístup pouze Vy.

Pokud se vám objevil text: Momentálně není k dispozici žádná volná linka, znamená to, že je linka buď obsazená, nebo momentálně zavřená. Zkuste to prosím později.

Pokud jsou linky volné, objeví se Vám odkaz s názvem linky, která je volná. Klikněte na ni a ocitnete se v místnosti, kde Vás očekává člověk připravený Vám pomoci. Můžete začít psát text do spodního okna.

Pokud budete chtít rozhovor ukončit, klikněte na "odejít". V archivu si znovu můžete přečíst celý Váš rozhovor s konzultantem.

K odhlášení klikněte na "hlavní stranu", kde se odhlásíte.

Kliknutím na "InternetPoradna" se vrátíte na stránky InternetPoradny.

Fotogalerie

Řekněte o nás ostatním