"S námi můžete začít znovu"
 

Dejte s námi informacím smysl

Daruj správně

Můžete nás podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru
DMS IP na telefonní číslo 87 777.

Cena DMS je 30 Kč,
o.s. InternetPoradna.cz obdrží 28,50 Kč.


Můžete přispívat také pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru
DMS ROK IP na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS provozuje Fórum dárců.

 

Подробнее на сайте: http://java-code.ruhttp://dohodok.ruhttp://tryjoomla.nethttp://choose-house.ruhttp://maintain-health.ruGo to top of pagehttp://repair-dwelling.ru http://buy-immobility.ruhttp://health-treatment.ruhttp://my-houseroom.ruhttp://my-immobility.ru http://leadnews.ru
http://grand-finance.ruhttp://body-treatment.ruhttp://kupil-jilie.ru http://joomspider.com

Služba spolupracuje i s dobrovolníky, které využívá v podpoře jednotlivých uživatelů v konkrétních činnostech.

Dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a prováděcí vyhlášky 505/2006 poskytujeme v rámci služby sociální rehabilitace tyto činnosti: 

a) Nácvik dovedností pro zvládání péče o vlastní osobu, soběstačnosti a dalších činností vedoucích k sociálnímu začleňování

b) Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím

c) Výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti

d) Pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí
Podrobnější popis činností naleznete - ZDE >>


Ergoterapeutické aktivity

  • Jednou za 14 dní v pondělí od 14:30 hodin je možné tvořit nejrůznější výrobky či podílet se na různých činnostech (sázení květin, příprava na Velikonoce, výroba mýdla apod.). Výrobky pořízené v rámci aktivity si může účastník odnést domů. 
  • Ergoterapie ve svých širokých možnostech umožňuje člověku prostřednictvím smysluplného zaměstnávání zachovat si a využívat schopnosti potřebné pro zvládání běžných denních, pracovních, zájmových a rekreačních činností. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, pro lidi se zdravotním postižením i zdravou populaci. Mnohdy je důležitá při „návratu“ do života po různých onemocněních, úrazech nebo stresových a zátěžových obdobích, po prožitých životních krizích. 

Vzdělávací kurzy a jejich nabídka

  • V týdnu od 1. února otevíráme nový běh vzdělávacích kurzů. Kurzy ve službě Restart probíhají vždy půl roku, 1x do týdne. Výstupem z kurzu jsou certifikáty, pro jejichž získání je nutné splnit několik podmínek: docházka, průběžné testy a úspěšně zvládnout závěrečný test na 80 %. V současné době již běží vzdělávací kurzy - Konverzace AJ a Základy práce s PC. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo telefonicky: 736 447 248.
  • Náplň jednotlivých kurzů si můžete přečíst v aktualitách, na hlavní stránce služby.

Informační e-mail o aktivitách ve službě

  • Pokud Vás zaujaly naše aktivity a chtěli byste dostat pravidelný přehled o tom, co děláme, nebo co plánujeme, můžete se přihlásit skrze on-line formulář a budeme Vám pravidelně zasílat harmonogram našich aktivit.

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie