z.s. InternetPoradna nabízí studentům vyšších odborných škol a vysokých škol možnost prohloubit si své zkušenosti a vědomosti či získat nové informace a praktické dovednosti. Pro praxi si studenti mohou zvolit jednu z poskytovaných sociálních služeb (sociální rehabilitace Restart, odborné sociální poradenství v Poradně pro seniory a osoby se zdravotním postižením), nebo kombinovanou praxi, v níž se seznámí s činnostmi obou služeb. Minimální doba, kterou u nás můžete strávit na praxi je 1 týden.

O možnostech praxe je dobré se nejprve informovat u mentora - koordinátora praxí/stáží, který je pověřen péčí o praktikanty. Mentorem praxí pro naši organizaci je Mgr. Zuzana Kohoutová, DiS.. Kontakty jsou uvedeny níže.

POSTUP

Jestliže jste se rozhodli pro praxi v z.s. InternetPoradna.cz, požádejte mentora o přijetí na praxi. Sdělte svou motivaci a očekávání a v případě, že mentor povolí praxi, domluvte se na termínu. Na prvním setkání s mentorem proběhne motivační rozhovor, na kterém prodiskutujete cíle učení, které jste si navolili, a Vaši motivaci pro zvolený druh praxe. Toto setkání proběhne 14 dní před nástupem na praxi. Cílem motivačního rozhovoru je zjištění, zda jste vhodným uchazečem o praxi v našem občanském sdružení, dále proto, abychom zjistili, jaká je Vaše motivace, a abychom se domluvili na termínech, ve kterých budete do z.s. InternetPoradna.cz docházet.

PRAVIDLA

  • mentor má právo praxi odmítnout z kapacitních nebo jiných závažných důvodů
  • se školou (fakultou), která Vás vysílá na praxi, musí být před Vaším nástupem uzavřena smlouva (dohoda) o praxi
  • praxe v z.s. InternetPoradna.cz jsou vykonávány bezplatně

 

Kontakty na mentora:

Mgr. Zuzana Kohoutová, DiS.

tel. číslo: +420 736 447 248

emailová adresa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Řekněte o nás ostatním

Fotogalerie

Rychlý kontakt

587 406 126
recepce@internetporadna.cz

Všechny kontakty